Оголошення про сесію

 

Центр пробації

 

Центр пробації

Окнянський РС Додаток 2 

Центр пробації

Окнянський РС Додаток 3 

Запобігання проявам корупції

 

Запобігання проявам корупції

 

Закон України “Про запобігання корупції”

 

Офіційний веб-сайт Національного агенства з питань запобігання корупції

 

Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому апараті Окнянської районної ради є 

 

Приходченко Олена Євгенівна

 

Електронна адреса для повідомлень: Krokn_r_rada@ukr.net.

 

Телефон для повідомлень: (04861) 2-10-31

 

 

Шановні громадяни!

 

   Шановні депутати, посадові особи органів місцевого самоврядування Окнянського району, інші особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, нагадуємо, що 31 травня спливає термін подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

 

 Уповноважена особа з питань запобігання і виявлення корупції у Окнянській районній раді

 

 

Шановнігромадяни!

 

 У разі коли вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками виконавчого апарату Окнянської районної ради за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, ви зможете повідомити про це на електронну поштову адресу: Krokn_r_rada@ukr.net.

 

     У разі, якщо у вас немає технічної можливості повідомити про порушення антикорупційного законодавства через електронну поштову адресу, ви можете звернутися через засоби поштового зв’язку, направивши письмове повідомлення на адресу: вул. Комарова, 2, смтОкни, 67900, із зазначенням «Уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції у Окнянській районній раді» та із обов’язковою позначкою «Особисто» (це надасть вам гарантії збереження ваших особистих даних).

 

  Крім того, про факти порушення антикорупційного законодавства працівниками виконавчого апарату Окнянської районної ради ви можете повідомити Уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому апараті Окнянської районної ради  по телефону 2-10-31.

 

       Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції прийме вас у будь-який зручний для вас час з понеділка по четвер з 9-00 до 12-00, п’ятниця з 13-30 до 16-00 за адресою:  вул. Комарова, 2, смт Окникабінет 12 (І поверх).

 

   Окнянська районна рада забезпечує конфіденційність інформації про осіб, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.

 

   Також наголошуємо, що повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

_________________________________________

Які протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, складає НАЗК, а які 0 Національна поліція?

НАЗК розробило та затвердило наказ, що дозволить ефективніше реагувати на неподання чиновниками Е-декларацій

Які існують обмеження щодо отримання подарунків посадовцями?

Терміни декларування продовжено до 1 червня Законом України

До уваги суб’єктів декларування

Щодо внесення в декларацію унікального номеру запису в Єдиному державному демографічному реєстрі

НАЗК СКАСУВАЛО ВИМОГУ ДО СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ ПОДАВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ У ДЕНЬ ЗВІЛЬНЕННЯ

НАЗК затвердило нову форму декларації

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Щодо номеру з Єдиного державного демографічного реєстру

Повідомлення щодо змін у законодавстві з питань запобігання корупції відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» від 02.10.2019 р. № 140

Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції

ПОЛОЖЕННЯ про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції

ПЛАН ЗАХОДІВ щодо запобігання корупції у Окнянській районній раді та виконавчому апараті районної ради на 2020 рік

ПОРЯДОК проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та осіб, які для цілей Закону України “Про запобігання корупції” прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

 

 

 

 

 

Оголошення

 

 

 

 

 

Привітання

 

Сесія районної ради

20 листопада 2018 року о 10.00 у сесійному залі районної ради планується пленарне засідання 28 сесії районної ради сьомого скликання.

До порядку денного пропонується внести наступні питання:

1.Про звіт районної державної адміністрації про виконання бюджету за 9 місяців 2018 року.

2.Про звіт голови Окнянської районної організації ветеранів Ломаковського В.І. про свою роботу за 10 місяців поточного року.

3. Про звіт відділу "Окнянське бюро правової допомоги" Подільського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги щодо виконання Програми "Безоплатна правова допомога населенню" на 2017-2018 роки у період з 02 січня по 13 листопада 2018 року.

4.Про продовження дії терміну Окнянської районної програми "Безоплатна правова допомога населенню"на 2017-2018 роки на 2019-2020 роки.

5.Про надання дозволу на списання та зняття з балансу комунальної установи "Окнянська центральна районна лікарня"  нежитлової будівлі пологового будинку.

6. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 268-УІІ "Про районний бюджет району на 2018 рік.

7. Про внесення змін до порядку передачі в оренду комунального майна  територіальних громад сіл. селища Окнянського району.

8. Про обрання голови Окнянської районної ради сьомого скликання.

оголошення

Вакантна посада

 головного спеціаліста відділу «Окнянське бюро правової допомоги» Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової                   допомоги (декретна посада)

 

ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ НА ПОСАДУ:

 1. 1.вільне володіння державною мовою;
 2. 2.вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня;
 3. 3.навички роботи  на комп’ютері, достатні для самостійного створення текстових документів, таблиць, презентацій, використання правових довідкових систем та мережі Інтернет;
 4. 4.спроможність до ефективної усної та письмової комунікації;
 5. 5.аналітичне мислення, спроможність до оперативного пошуку необхідної інформації;
 6. 6.спрямування своєї діяльності на задоволення правових потреб клієнта, готовність зрозуміти клієнта і допомогти йому, гідність та повага до гідності інших людей; зацікавленість у суспільно-корисній діяльності;
 7. 7.володіння ораторськими здібностями, високою загальною культурою, педагогічним хистом, комунікабельність, товариськість   тощо;
 8. 8.доброчесність і толерантність, порядність, відповідальність, стресостійкість.

 

Посадові обов’язки:

ü  здійснення представництва інтересів осіб, визначених пунктами 1-22, 8-12 частини першої та частиною другою статті 14 Закону «Про безоплатну правову допомогу», в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами на підставі довіреності, виданої особою, яка звернулася за безоплатною вторинною правовою допомогою;

ü  складення документів процесуального характеру за зверненнями суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу після прийняття рішення про надання такої допомоги;

 

УМОВИ РОБОТИ:

 • офіційне працевлаштування згідно КзПП України;
 • можливість постійного професійного розвитку;
 • графік роботи: понеділок – п’ятниця з 9.00 год.  до 18.00 год.

 

 

Резюме надсилати на електронну адресу This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. "> This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

За результатами розгляду резюме претендентів буде запрошено до співбесіди.

Призначення на посаду відбуватиметься відповідно до законодавства про працю України.

Надсилаючи резюме, претендент дає згоду на обробку персональних даних.

 

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ (04862) 3-06-56

оголошення

Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

1) Зареєструватися на веб-сторінці http://contest.legalaid.gov.ua з 03 по 24 грудня 2018, де заповнити онлайн анкету та біографічну довідку; зазначити адресу електронної пошти для отримання інформації у зв’язку з конкурсом; завантажити скановані копії заяви, заяви, форма якої встановлена Мін’юстом; усіх заповнених сторінок паспорта (чи іншого документа, що посвідчує особу); свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю та мотиваційного листа (до 500 слів), складеного у довільній формі.

УВАГА! За фактом реєстрації адвокат отримає повідомлення Координаційного центру з надання правової допомоги про прийняття заявки на опрацювання. Після перевірки наявності надісланих копій документів і відомостей про адвоката в Єдиному реєстрі адвокатів України, адвоката буде поінформовано про їх відповідність чи невідповідність встановленим вимогам за вказаною адвокатом адресою електронної пошти. У разі отримання повідомлення про невідповідність документів встановленим вимогам реєстрацію можна пройти повторно (до завершення строку реєстрації).

Участь у конкурсі можуть брати адвокати, відомості про яких внесені до Єдиного реєстру адвокатів України.

2) Протягом 28 грудня 2018 року – 09 січня 2019 року пройти дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги», ознайомившись з його матеріалами та склавши перевірочні тестові завдання, що оцінюються автоматично (адреса веб-сторінки дистанційного курсу, логін та пароль будуть зазначені в електронному повідомленні Координаційного центру з надання правової допомоги).

3) Протягом 21 – 22 січня 2019 року (конкретні дата, час і місце проведення будуть повідомлені кожному адвокатові додатково) пройти індивідуальні співбесіди з конкурсною комісією, під час якої адвокати оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.

УВАГА! Під час проходження співбесіди із конкурсними комісіями адвокати повинні пред’явити оригінали паспорта та свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Крім того, з 14 по 16 січня 2019 року конкурсні комісії розглядатимуть подані адвокатами копії документів, оцінюючи адвокатів за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до адвоката дисциплінарних стягнень та враховуючи результат проходження адвокатом дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги». Цей етап відбувається без персональної участі адвокатів.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання БВПД на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору, відповідно до порядку та умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2012 року № 8.

Контакт для зворотного зв’язку з адвокатами:

Боровльов Дмитро Дмитрович, начальник відділу моніторингу якості правової допомоги управління забезпечення якості правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги, (044) 486 71 06 (понеділок – четвер: з 09:00 до 18:00, п’ятниця: з 09:00 до 16:45, обідня перерва із 13:00 до 13:45),   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. "> This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Нормативні документи:

Порядок і умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений постановою КМУ від 28 грудня 2011 р. № 1362 (у редакції постанови КМУ від 09.08.2017 №575, зі змінами, внесеними постановою КМУ від 31.10.2018 №898).

Наказ Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги».

Порядок оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений наказом Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 3552/5, зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 14.11.2017 за № 1387/31255.

оголошення

 

оголошення

 

оголошення

ПРОПОНУЄМО 

РОЗПОЧАТИ СЛУЖБУ В ПОЛІЦІЇ

Шановні громадяни, якщо ви виявили бажання служити в національній поліції або навчатись у вищих навчальних закладах Міністерства внутрішніх справ зі специфічними умовами навчання, за більш детальною інформацією звертайтесь до Окнянського відділення поліції Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області за адресою: смт Окни, вул. У. Кармелюка, 19 (до Запорожець Ірини Олексіївни,

тел. 2-16-98, 0501373900)

Окнянське ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області

привітання

Шановні працівники соціальної сфери! 
Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників соціальної сфери!
Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу. Шановні працівники соціальної сфери! Бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки, у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, снаги і завзяття в служінні народові України!

 

 

Сесія районної ради

До уваги депутатів Окнянської районної ради сьомого скликання

18 жовтня 2018 року о 10.00, в малому залі районної ради ( смт Окни вул. Комарова, 2), відбудеться пленарне засідання 27 сесії районної ради сьомого скликання.

Перелік основних питань, що пропонуються до розгляду:

1.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради № 268-VII від 22 грудня 2017 року "Про районний бюджет Окнянського району на 2018 рік"

2. Про внесення змін до районних цільових програм.

3. Про перенесення призначень відділу освіти, культури та молодіжної політики районної державної адміністрації.

4. Про аналіз діяльності КП "Універсал".

та інші питання

Календар новин

<< < Червень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30