Сесія районної ради

20 листопада 2018 року о 10.00 у сесійному залі районної ради планується пленарне засідання 28 сесії районної ради сьомого скликання.

До порядку денного пропонується внести наступні питання:

1.Про звіт районної державної адміністрації про виконання бюджету за 9 місяців 2018 року.

2.Про звіт голови Окнянської районної організації ветеранів Ломаковського В.І. про свою роботу за 10 місяців поточного року.

3. Про звіт відділу "Окнянське бюро правової допомоги" Подільського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги щодо виконання Програми "Безоплатна правова допомога населенню" на 2017-2018 роки у період з 02 січня по 13 листопада 2018 року.

4.Про продовження дії терміну Окнянської районної програми "Безоплатна правова допомога населенню"на 2017-2018 роки на 2019-2020 роки.

5.Про надання дозволу на списання та зняття з балансу комунальної установи "Окнянська центральна районна лікарня"  нежитлової будівлі пологового будинку.

6. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 268-УІІ "Про районний бюджет району на 2018 рік.

7. Про внесення змін до порядку передачі в оренду комунального майна  територіальних громад сіл. селища Окнянського району.

8. Про обрання голови Окнянської районної ради сьомого скликання.

оголошення

Вакантна посада

 головного спеціаліста відділу «Окнянське бюро правової допомоги» Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової                   допомоги (декретна посада)

 

ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ НА ПОСАДУ:

 1. 1.вільне володіння державною мовою;
 2. 2.вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня;
 3. 3.навички роботи  на комп’ютері, достатні для самостійного створення текстових документів, таблиць, презентацій, використання правових довідкових систем та мережі Інтернет;
 4. 4.спроможність до ефективної усної та письмової комунікації;
 5. 5.аналітичне мислення, спроможність до оперативного пошуку необхідної інформації;
 6. 6.спрямування своєї діяльності на задоволення правових потреб клієнта, готовність зрозуміти клієнта і допомогти йому, гідність та повага до гідності інших людей; зацікавленість у суспільно-корисній діяльності;
 7. 7.володіння ораторськими здібностями, високою загальною культурою, педагогічним хистом, комунікабельність, товариськість   тощо;
 8. 8.доброчесність і толерантність, порядність, відповідальність, стресостійкість.

 

Посадові обов’язки:

ü  здійснення представництва інтересів осіб, визначених пунктами 1-22, 8-12 частини першої та частиною другою статті 14 Закону «Про безоплатну правову допомогу», в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами на підставі довіреності, виданої особою, яка звернулася за безоплатною вторинною правовою допомогою;

ü  складення документів процесуального характеру за зверненнями суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу після прийняття рішення про надання такої допомоги;

 

УМОВИ РОБОТИ:

 • офіційне працевлаштування згідно КзПП України;
 • можливість постійного професійного розвитку;
 • графік роботи: понеділок – п’ятниця з 9.00 год.  до 18.00 год.

 

 

Резюме надсилати на електронну адресу This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. "> This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

За результатами розгляду резюме претендентів буде запрошено до співбесіди.

Призначення на посаду відбуватиметься відповідно до законодавства про працю України.

Надсилаючи резюме, претендент дає згоду на обробку персональних даних.

 

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ (04862) 3-06-56

оголошення

Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

1) Зареєструватися на веб-сторінці http://contest.legalaid.gov.ua з 03 по 24 грудня 2018, де заповнити онлайн анкету та біографічну довідку; зазначити адресу електронної пошти для отримання інформації у зв’язку з конкурсом; завантажити скановані копії заяви, заяви, форма якої встановлена Мін’юстом; усіх заповнених сторінок паспорта (чи іншого документа, що посвідчує особу); свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю та мотиваційного листа (до 500 слів), складеного у довільній формі.

УВАГА! За фактом реєстрації адвокат отримає повідомлення Координаційного центру з надання правової допомоги про прийняття заявки на опрацювання. Після перевірки наявності надісланих копій документів і відомостей про адвоката в Єдиному реєстрі адвокатів України, адвоката буде поінформовано про їх відповідність чи невідповідність встановленим вимогам за вказаною адвокатом адресою електронної пошти. У разі отримання повідомлення про невідповідність документів встановленим вимогам реєстрацію можна пройти повторно (до завершення строку реєстрації).

Участь у конкурсі можуть брати адвокати, відомості про яких внесені до Єдиного реєстру адвокатів України.

2) Протягом 28 грудня 2018 року – 09 січня 2019 року пройти дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги», ознайомившись з його матеріалами та склавши перевірочні тестові завдання, що оцінюються автоматично (адреса веб-сторінки дистанційного курсу, логін та пароль будуть зазначені в електронному повідомленні Координаційного центру з надання правової допомоги).

3) Протягом 21 – 22 січня 2019 року (конкретні дата, час і місце проведення будуть повідомлені кожному адвокатові додатково) пройти індивідуальні співбесіди з конкурсною комісією, під час якої адвокати оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.

УВАГА! Під час проходження співбесіди із конкурсними комісіями адвокати повинні пред’явити оригінали паспорта та свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Крім того, з 14 по 16 січня 2019 року конкурсні комісії розглядатимуть подані адвокатами копії документів, оцінюючи адвокатів за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до адвоката дисциплінарних стягнень та враховуючи результат проходження адвокатом дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги». Цей етап відбувається без персональної участі адвокатів.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання БВПД на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору, відповідно до порядку та умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2012 року № 8.

Контакт для зворотного зв’язку з адвокатами:

Боровльов Дмитро Дмитрович, начальник відділу моніторингу якості правової допомоги управління забезпечення якості правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги, (044) 486 71 06 (понеділок – четвер: з 09:00 до 18:00, п’ятниця: з 09:00 до 16:45, обідня перерва із 13:00 до 13:45),   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. "> This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Нормативні документи:

Порядок і умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений постановою КМУ від 28 грудня 2011 р. № 1362 (у редакції постанови КМУ від 09.08.2017 №575, зі змінами, внесеними постановою КМУ від 31.10.2018 №898).

Наказ Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги».

Порядок оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений наказом Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 3552/5, зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 14.11.2017 за № 1387/31255.

оголошення

 

оголошення

 

оголошення

ПРОПОНУЄМО 

РОЗПОЧАТИ СЛУЖБУ В ПОЛІЦІЇ

Шановні громадяни, якщо ви виявили бажання служити в національній поліції або навчатись у вищих навчальних закладах Міністерства внутрішніх справ зі специфічними умовами навчання, за більш детальною інформацією звертайтесь до Окнянського відділення поліції Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області за адресою: смт Окни, вул. У. Кармелюка, 19 (до Запорожець Ірини Олексіївни,

тел. 2-16-98, 0501373900)

Окнянське ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області

привітання

Шановні працівники соціальної сфери! 
Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників соціальної сфери!
Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу. Шановні працівники соціальної сфери! Бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки, у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, снаги і завзяття в служінні народові України!

 

 

Сесія районної ради

До уваги депутатів Окнянської районної ради сьомого скликання

18 жовтня 2018 року о 10.00, в малому залі районної ради ( смт Окни вул. Комарова, 2), відбудеться пленарне засідання 27 сесії районної ради сьомого скликання.

Перелік основних питань, що пропонуються до розгляду:

1.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради № 268-VII від 22 грудня 2017 року "Про районний бюджет Окнянського району на 2018 рік"

2. Про внесення змін до районних цільових програм.

3. Про перенесення призначень відділу освіти, культури та молодіжної політики районної державної адміністрації.

4. Про аналіз діяльності КП "Універсал".

та інші питання

Бюро безоплатної правової допомоги інформує

Виконання рішення суду: Пам'ятка для боржника.

Оголошення для депутатів районної ради VII скликання

До уваги депутатів Окнянської районної ради

VІІ скликання!  19 жовтня 2018 року о 10.00 годині в сесійному залі районної ради (смт. Окни, вул. Комарова, 2), відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії районної ради VІІ скликання.

Бюро безоплатної правової допомоги інформує

ЯМП Стоп булінг

ЯМП Стоп булінг 1

Бюро безоплатної правової допомоги інформує

Особливості сплати судового збору

 

Судовий збір – це збір, що справляється на всій території України за подання заяв, скарг до суду, за видачу судами документів, а також у разі ухвалення окремих судових рішень, передбачених законом.

Платники судового збору– громадяни України, іноземці, особи без громадянства, підприємства, установи, організації, інші юридичні особи (у тому числі іноземні) та фізичні особи – підприємці, які звертаються до суду чи стосовно яких ухвалене судове рішення, передбачене цим Законом.

Згідно ч.1 ст.4 Закону України «Про судовий збір», судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Увага! Розміри ставок судового збору зазначені у ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір».

Згідно ч.3 ст.6 Закону України «Про судовий збір» за подання позовної заяви, що має одночасно майновий і немайновий характер, судовий збір сплачується за ставками, встановленими для позовних заяв майнового та немайнового характеру.

Наприклад:у випадку виникнення спору про право власності на квартиру, збір платиться від вартості квартири. Виникає справедливе запитання: а скільки коштує квартира? Відповідь можна отримати в оцінювача (субʼєкта оціночної діяльності), який складе відповідний звіт. Саме у звіті буде визначено вартість спірного майна. 

У разі коли в позовній заяві об’єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.

За подання позовної заяви про розірвання шлюбу з одночасним поділом майна судовий збір справляється за розірвання шлюбу і за поділ майна.

Позивачами не завжди виконуються зазначені вимоги, досить часто оплачується лише одна вимога немайнового характеру та практично завжди не оплачується вимога про відшкодування моральної шкоди, у зв’язку із чим суд, зобов’язаний залишити позовну заяву без руху для усунення недоліків.

Згідно ч.6 зазначеної статті, у разі якщо позов подається одночасно кількома позивачами до одного або кількох відповідачів, судовий збір обчислюється з урахуванням загальної суми позову і сплачується кожним позивачем пропорційно долі поданих кожним з них вимог окремим платіжним документом.

Проте, при зверненні декількох позивачів до суду із позовом теж неналежним чином сплачується судовий збір, а саме такий сплачується лише одним із позивачів у повному розмірі, а не усіма позивачами у рівних частках.

Увага! Відповідно до п.4 ч. 1 ст.7 Закону, сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі  залишення заяви або скарги без розгляду (крім випадків, якщо такі заяви або скарги залишені без розгляду у зв’язку з повторним неприбуттям або залишенням позивачем судового засідання без поважних причин та неподання заяви про розгляд справи за його відсутності, або неподання позивачем витребуваних судом матеріалів, або за його заявою (клопотанням).

Відтак звернення позивача до суду із такою заявою після залишення позову без розгляду у зв’язку з повторним неприбуттям або залишенням позивачем судового засідання без поважних причин та неподання заяви про розгляд справи за його відсутності, або неподання позивачем витребуваних судом матеріалів, або за його заявою (клопотанням), є безпідставним.

 

Увага!Як відстрочити або розстрочити сплату судового збору?

Відповідно до ч.1 п.29 Постанови Пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ № 10 від 17.10.2014 року «Про застосування судами законодавства про судові витрати у цивільних справах», відповідно до статті 8 Закону № 3674-VI та статті 82 ЦПК єдиною підставою для відстрочення або розстрочення сплати судового збору є врахування судом майнового стану сторони, тобто фізичної або юридичної особи (наприклад, довідка про доходи, про склад сім'ї, про наявність на утриманні непрацездатних членів сім'ї, банківські документи про відсутність на рахунку коштів, довідка податкового органу про перелік розрахункових та інших рахунків тощо). Клопотання про відстрочення або розстрочення сплати судового збору, зменшення його розміру або звільнення від його сплати може бути викладене в заяві чи скарзі, які подаються до суду, або окремим документом. Особа, яка заявляє відповідне клопотання, згідно зі статтею 10ЦПК повинна навести доводи і подати докази на підтвердження того, що її майновий стан перешкоджав (перешкоджає) сплаті нею судового збору у встановленому законодавством порядку і розмірі.

 

Увага!Що робити, якщо судовий збір помилково сплачено за реквізитами іншого суду чи позов взагалі не подано?

Проте можлива ситуація, коли особа сплатила судовий збір, але позов не подала або помилково сплатила кошти за реквізитами іншого суду. У таких випадках повернення відбувається в порядку, визначеному наказом Міністерства фінансів «Про затвердження Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів» від 03.09.2013 №787 (далі – Порядок №787).

Відповідно до Порядку №787 повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету платежів у національній валюті здійснюється органами Державної казначейської служби з окремих бюджетних рахунків, відкритих в органах казначейства згідно із законодавством, шляхом оформлення розрахункових документів.

Платежі в національній валюті повертаються на рахунки одержувачів коштів, відкриті в банках або органах казначейства, які вказані у поданні або заяві платника.

Повернення платежів фізичним особам, які не мають рахунків у банках, може відбуватися готівкою за чеком органу казначейства з відповідних рахунків, відкритих у банках на ім’я органу казначейства, або з відповідних рахунків банку чи підприємства поштового зв’язку, вказаних у поданні або заяві платника (його довіреної особи).

Таким чином, для повернення помилково сплаченого судового збору платник повинен звернутися до суду (на рахунок якого він переказав кошти) із відповідною заявою, форму якої затверджено порядком №787. До неї необхідно додати оригінал або банківську копію документа про сплату судового збору, копії паспорта та ідентифікаційного коду, копію довіреності для представників юридичних осіб.

Після отримання в суді подання платник має право звернутися до органу ДКС із заявою про повернення коштів з бюджету, оригіналом або копією документа на переказ та оригіналом подання суду.

 

Увага!Перелік випадків, коли не треба платити також є у  згаданому вище Законі, а саме – частина 2 статті 3.

Судовий збір не справляється за подання:

1) заяви про перегляд Верховним Судом України судового рішення у разі встановлення міжнародною судовою установою, юрисдикція якої визнана Україною, порушення Україною міжнародних зобов’язань при вирішенні справи судом;

2) заяви про скасування судового наказу;

3) заяви про зміну чи встановлення способу, порядку і строку виконання судового рішення;

4) заяви про поворот виконання судового рішення;

5) заяви про винесення додаткового судового рішення;

6) заяви про розірвання шлюбу з особою, визнаною в установленому законом порядку безвісно відсутньою;

7) заяви про встановлення факту каліцтва, якщо це необхідно для призначення пенсії або одержання допомоги за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.

Отже, сплата судового збору за подання заяв, скарг до суду, а також за видачу судами документів є складовою доступу до правосуддя, який є елементом права особи на судовий захист, гарантований ст.55 Конституції України. Саме вільний доступ до правосуддя є конституційним правом особи і основою справедливого судочинства.

 

Дана стаття підготована працівниками Окнянського бюро правової допомоги Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в рамках реалізації проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!».

 

УВАГА!!! За безоплатною правовою допомогою можна звернутися до Окнянського бюро правової допомоги Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, щознаходиться за адресою: смт.Окни, вулиця Комарова, 2 (2-й поверх, каб. №22).

Графік роботи- з понеділка по п'ятницю, з 09.00 до 18.00, без обідньої перерви.

Контактний телефон: (04861) 2-20-20

 

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103

Окнянська районна рада оприлюднює проекти регуляторного акту

Проект регуляторного акту

Про внесення змін до рішення Окнянської районної ради № 255 – VII від 22.12.2017р., щодо затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватись комунальною установою «Окнянська центральна районна лікарня»

Пояснювальна записка до проекту рішення

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Окнянської районної ради “Про затвердження змін до переліку платних послуг, які можуть надаватись закладами охорони здоров’я району”

ПЕРЕЛІК змін до платних послуг, які можуть надаватись комунальною установою «Окнянська центральна районна лікарня»

Додаток до Переліку платних послуг, які можуть надаватись комунальної установою "Окнянська центральна районна лікарня"

ПЕРЕЛІК змін до платних послуг, які можуть надаватись комунальною установою «Окнянська центральна районна лікарня»

Календар новин

<< < Листопад 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30